Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:30
FC Vesterbro, Aalborg
B52/Aalborg
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 275
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
NUBI
Nordens Paris FC (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
FC Vesterbro, Aalborg
FC Dansom
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
NUBI
Dronninglund IF
U11 Piger (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
NUBI
Jerslev/Sterup IF
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
NUBI
Biersted/Nørhalne (2)
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Biersted/Nørhalne (2)
Øster Han Herred
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
Øster Han Herred
NUBI
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
NUBI
Arentsminde IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
FC Vesterbro, Aalborg
Aalborg Freja (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
FC Vesterbro, Aalborg
Arentsminde IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
NUBI
RKG
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Gug B
Hals FS
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Hals FS
B52/Aalborg
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
RKG
Gug B
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
FC Vesterbro, Aalborg
RKG
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 275
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:20
B52/Aalborg
NUBI
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
NUBI
Aalborg Freja
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
LKB/Gistrup
St. Restrup IF
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
AaB
NUBI
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:40
NUBI
LKB/Gistrup
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:40
St. Restrup IF
AaB
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
FC Vesterbro, Aalborg
Øster Brønderslev IF (2)
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
NUBI
SIV
U11 Piger (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
FC Vesterbro, Aalborg
Aalborg Chang (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
NUBI
Dronninglund IF
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
NUBI
Vodskov IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
FC Vesterbro, Aalborg
Vadum IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:30
FC Vesterbro, Aalborg
Holtet IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 275
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
NUBI
Thise IF
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
NUBI
Sindal/BTI
U11 Piger (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
FC Vesterbro, Aalborg
Aabybro IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
NUBI
Bagterp IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:40
Bagterp IF
Nørresundby FB
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:20
Nørresundby FB
NUBI
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
NUBI
Ulsted B
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
NUBI
Vesterbro IK
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
FC Vesterbro, Aalborg
Langholt SK
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 3
|